Rejestracja

+48 609 401 479

E-mail

kontakt@gabinetreset.pl

Czynne

poniedziałek - piątek

Moja historia pokazuje jak zaskakujące i twórcze  może być życie.

Problemy związane ze zdrowiem, troska o dzieci, sprawiły że rozpoczęłam  poszukiwania zdrowia. Po latach korzystania i poznawania rożnych metod alternatywnego leczenia, doszłam do momentu, w którym zdałam sobie sprawę, że ja też chcę i mogę pomagać ludziom w przywracaniu równowagi w organizmie.

Wtedy pojawiła się terapia Bowena. Od pierwszego szkolenia czułam jej moc, widziałam jak jest skuteczna, jak wielu osobom mogę pomóc. Postanowiłam pójść tą drogą.

Po uzyskaniu dyplomu terapeuty techniki Bowena, podjęłam naukę w Polskim Instytucie Refleksologii.

Równowaga między ciałem, duchem i umysłem jest podstawą dobrego samopoczucia i życia w dobrej kondycji.  Wiedząc, jak ważne jest uwolnienie od przekonań, które zostały nam narzucone w ciągu życia, zainteresowałam się terapią Access Bars.

Szkolenie z ziołolecznictwa w temacie otyłości, cukrzycy, odrobaczania pozwala mi doradzać klientom w tej kwestii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów ukończyłam szkolenie z masażu Kobido – wspaniałej alternatywy dla medycyny estetycznej.

Ciągle spotkania z ludźmi, chęć niesienia pomocy w ramach moich możliwości i zaangażowania pokazują mi, że w życiu zawsze czekają na nas nowe szanse i wyzwania.

Uwielbiam moment, w którym dostrzegam, że człowiek, który przyszedł na zabieg ze spiętą cierpieniem twarzą wychodzi uśmiechnięty, rozluźniony.

Czy może być coś piękniejszego?

Moja nauka się nie kończy. Nieustannie się rozwijam.

Czytam, słucham i szkolę się. Przez lata szkoleń i pracy terapeutycznej wiele się nauczyłam. 

Owocem tego jest spełnienie moich marzeń – miejsce gdzie mogę pomagać ludziom, przynosić radość, pomagać w powrocie do zdrowia, a wszystko tak po prostu, naturalnie.

I tak powstał gabinet terapii manualnej RESET.

Jestem wdzięczna mojemu mężowi, córkom oraz mamie za wspieranie mnie na tej drodze.

Katarzyna Iluk