Rejestracja

+48 609 401 479

E-mail

kontakt@gabinetreset.pl

Czynne

poniedziałek - piątek

Access Bars® to jedno z głównych narzędzi Access Consciousness®.

Bars® (ang. pręty) są to 32 punkty na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, traumy, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: bezsilności, szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się i innych.

Podczas sesji Access Bars® uwalniane są tzw. kody telepatyczne, czyli wszelkie myśli, przekonania, wierzenia, programy przejęte od naszej rodziny, przodków, najbliższego otoczenia, które nas hamują, blokują, uniemożliwiają dalszy rozwój. To tak jakbyś czyścił swój dysk ze wszystkich niepotrzebnych Ci plików.

A w praktyce?

Sesja Bars® jest relaksująca i odprężająca, a jej efektem jest lepsze samopoczucie oraz pozytywne zmiany w zdrowiu i życiu. Szybkość zmian jest uzależniona od naszej gotowości do uwolnienia się od tego, co nas ogranicza.

W czym może pomóc proces Access Bars®:

  • łagodzi napięcia w ciele i umyśle
  • przywraca trwałe poczucie spokoju i dobrego samopoczucia
  • daje uczucie relaksu
  • uspokaja plątaninę myśli w głowie
  • uwalnia nagromadzone emocje jak gniew, frustracja czy zmęczenie
  • poprawia relacje międzyludzkie, tworząc przestrzeń dla siebie i innych
  • daje więcej energii, podnosi poczucie własnej wartości
  • wzmacnia proces samouzdrawiania, a tym samym zwiększa odporność

Dla kogo?

Proces adresowany jest między innymi do wszystkich zabieganych, żyjących pod presją, zestresowanych i poszukujących sposobów dotarcia do swoich talentów i możliwości.

Odpowiedni dla dorosłych i dla dzieci.

Jak przebiega sesja?

Jedna sesja trwa około godziny. Jest bardzo przyjemna – osoba, na której jest wykonywana sesja leży na plecach (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu). W tym czasie osoba wykonująca sesję dotyka delikatnie odpowiednich punktów na głowie. Większość osób odczuwa odprężenie, uczucie spokoju lub doenergetyzowania. Niektórzy odczuwają inne reakcje, mogą pojawiać się skojarzenia z konkretnymi sytuacjami. U niektórych osób pojawia się uczucie odprężenia w ciele jak po masażu.

Każda sesja jest indywidualna. Bars można stosować u każdego, nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek, chorobę.

Ciekawy artykuł:
https://zwierciadlo.pl/psychologia/zabieg-access-bars-pokonaj-opor-przed-przyjeciem-obfitosci