Rejestracja

+48 609 401 479

E-mail

kontakt@gabinetreset.pl

Czynne

poniedziałek - piątek

Access Facelift to proces energetyczny, który może odwrócić wygląd starzenia się na twarzy i podobnie może oddziaływać na cały organizm. Sprawi on, że będziesz nie tylko wyglądać młodziej, ale także będziesz czuć się młodziej. Będziesz emanować blaskiem, energią, radością, co wzmocni też funkcjonowanie ciała.

Access Facelift to energetyczny lifting odmładzający i odkrywający wewnętrzny blask. Usuwa zamrożone w zmarszczkach emocje i odwraca zegar biologiczny. Nieważne ile masz lat. Na twarzy jest wypisane wszystko. Lata frustracji, stresu, złości, smutku, zwątpień i strachu. To emocje, które blokują przepływ energii i zatrzymują ją w miejscu. Dzięki temu procesowi zobaczysz, jak znikają zmarszczki, a skóra staje się młodsza, wygładzona i pełna blasku. Ciało będzie zrelaksowane, pełne energii i pełne życia. Poczujesz, jak proces starzenia się odwraca.

To proces manualny przeprowadzany głównie na twarzy, szyi, dekolcie i klatce piersiowej, jednak jego oddziaływanie dotyczy całego ciała. Przepływ energii maksymalizuje się w całym ciele. Podczas tego procesu mięśnie zaczynają się relaksować, co pozwala skórze na regenerację i przywrócenie blasku oraz na odmłodzenie ciała i umysłu.

Dla kogo?

Zabieg jest bezpieczny dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Przywraca naturalny przepływ energii wewnątrz i wokół ciała. Działa w harmonii z innymi procesami i zabiegami. Efekty zwiększają się i utrwalają w czasie kolejnych sesji.

Częstotliwość zabiegów:

Zabieg wykonany 20 razy daje trwały efekt na lata, ale już jedna sesja daje widoczne zmiany w wyglądzie.

Efekt odmładzający można wzmocnić do każdej sesji dodając masaż twarzy Kobido.